Site Sahibi Hakkında

Mustafa Kutlu’yu yeni Türk edebiyatı alanında yüksek lisans yaparken tanıma fırsatım oldu. Neden lisans hayatım boyunca hiç ilgilenmediğimi, bir kitabını bile alıp okumadığımı düşünmüş ve hep üzülmüşümdür.

Gerek üslûbu, gerek dünya görüşü beni Kutlu okumaya sevk etti ve neticede kendimi yüksek lisans çalışması içerisinde buldum. Tez çalışmam esnasında internette Mustafa Kutlu için hazırlanmış müstakil bir sayfa olmadığını fark ettim ve bu boşluğu doldurmak adına bu sayfayı hazırlamaya başladım.

Bu sayfa inşallah Kutlu hakkında derli toplu bir bilgi sunacaktır. Zaten bilgi sunumu dışında bir iddiamız da yoktur.

Teşekkürler.
N. Kaan FAKILI

Site Sahibi Hakkında” üzerine 1 düşünce

  1. en çiğdem akat.dördüncü sınıf ilahiyat öğrencisiyim.benim de Kutlu’yu lisans tezimde tanıma fırsatım oldu insan felsefesini işliyorum bana tezim hususunda yardımcı olabilir misiniz size okutsam fikir verebilir misiniz ? tez teslimime az günüm kaldı ama nasıl olduğuna dair bir eleştiri arıyorum.bir de kendisiyle röportaj yapmak istiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.iyi geceler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>